Динамо програло Баварії в Лізі чемпіонів і втратило шанси грати в єврокубках навесні

Динамо з рахунком 1:2 поступилося вдома Баварії та залишилося без шансів не лише вийти з групи Ліги чемпіонів до 1/8 фіналу, а й продовжити виступи в Лізі Європи.

Незважаючи на снігопад у Києві та відповідні умови на НСК Олімпійському, гостям вистачило менше чверті години від початку гри, щоби вийти вперед.

Це Забарний не дав м’ячу дійти до Мюллера, але вибив снаряд прямо на Левандовського, який ефектним ударом через себе відкрив рахунок.

Господарі поля втратили шанс встановити рівновагу наприкінці півгодини матчу, коли Нойєр мало не пропустив курйозний гол, не влучивши по м’ячу, але на допомогу мюнхенцям прийшла стійка.

Баварія почула тривожний дзвінок і збільшила свою перевагу на 42 хвилині після того, як Мюллер віддав на вільного Комана, який відправив кулю в дальній верхній кут.

Динамо відновило статус-кво на 70-му оберті секундної стрілки: Миколенко віддав пас на Циганкова, той вивів на ударну позицію Гармаша, який відправив м’яч повз Нойєра і тим самим забив перший гол клубу в Лізі чемпіонів цього сезону.

Майже одразу київська команда могла зрівняти рахунок, проте ніхто з гравців господарів не зумів замкнути в порожні ворота простріл Буяльського.

Наприкінці матчу обидва суперники мали шанси забити, але Баварія втримала перемогу і залишила Динамо на останньому місці квартету E за підсумками групового раунда.

Динамо — Баварія 1:2

Голи: Левандовські, 14, Коман, 30 — Гармаш, 70

Динамо втратило шанси продовжити боротьбу в Лізі Європи після того, як Бенфіка зіграла внічию 0:0 з Барселоною на виїзді в іншому матчі цієї групи та забезпечила собі третє місце в квартеті.